O nas:

Firma Fabryka Schodów na początku swojej działalności zajmowała się sprzedażą hurtową tarcic . Poprzez kolejne lata rozwinął się w firmie dział klejenia a następnie dział produkcji schodów. W pewnym okresie działalności firma na dwóch centrach obróbczych firmy Maka i Homag wykonywała 220 kompletów schodów miesięcznie sprzedawanych na zagraniczne rynki.

Aktualnie firma ograniczyła produkcję schodów i skupia się na sprzedaży wysokojakościowej tarcicy dębowej i jesionowej suchej oraz produkcji kantówki okiennej i drzwiowej. Wszystkie tarcice suszymy samemu w komputerowo sterowanych suszarniach firmy Nardi i Hildebrandt. Jednorazowy wsad to około 400m3 tarcicy nieobrzynanej.

Wiemy dokładnie jak ważna jest jakość zakupionej tarcicy i jak to wpływa na wydajność produkcyjną. W fimie naszej znajdziecie Państwo tylko i wyłącznie tarcicę najwyższej jakości dzięki której uzyskacie Państwo bardzo wysoki uzysk co zdecydowanie zmniejszy koszty Państwa produkcji.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo:

  • Wysokojakościową tarcicę debową (suchą) - Grubość 27mm
  • Wysokojakościową tarcicę jesionową (suchą) - Grubość 27mm
  • Kantówkę dębową (okienną i drzwiową) wykonywaną wg wymiarów klienta. Istnieje możliwość wykonania kantówki w innych gatunkach drewna, również egzotycznych.
  • Schody w atrakcyjnych cenach dla stolarzy. Możemy je wykonać w formie „surowe” - do samodzielnego wykończenia, bądź też jako gotowy produkt do samodzielnego montażu.